Program Mieszkanie dla Młodych Warszawa
Biuro kredytowe w Warszawie
Najtańszy kredyt samochodowy
Konsolidacja kredytów
Szybki i tani kredyt gotówkowy
Najlepszy kredyt mieszkaniowy
Warszawska infolinia kredytowa 720 100 200
Kredyty konsolidacyjne w Warszawie

Chcesz zmniejszyć miesięczne koszty obsługi Twoich kredytów i pożyczek? Zadzwoń do eksperta Financial PROFIT i sprawdź o ile możesz zmniejszyć miesięczne raty Twoich zobowiązań finansowych. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów bogatą ofertę kredytów konsolidacyjnych bez zabezpieczeń oraz kredytów konsolidacyjnych zabezpieczonych hipoteką. Konsolidacje są często niezwykle trudnymi i bardzo delikatnymi operacjami, których powodzenie zależy w dużej mierze od wiedzy i doświadczenia doradcy kredytowego. Z doświadczenia wiemy, że niestety bardzo często Klienci szukają profesjonalnej pomocy w momencie kiedy sytuacja jest już bardzo trudna (duże opóźnienia w BIK-u) i nie ma już miejsca na żadne błędy. Pamiętaj, jeśli raty kredytów ciążą Ci coraz bardziej warto skontaktować się z niezależnym doradcą i poradzić się specjalisty. Większość spraw można rozwiązać pozytywnie jeśli tylko w odpowiednim momencie podejmie się odpowiednie kroki.

Kredyty konsolidacyjne bez zabezpieczeń i poręczycieli na spłatę zobowiązań bankowych i pozabankowych. Jest to rozwiązanie droższe niż kredyt konsolidacyjny zabezpieczony hipoteką ale w przypadku takiej konsolidacji wszelkie formalności można nierzadko załatwić nawet w ciągu kilku godzin. Maksymalny okres kredytowania w przypadku tego typu rozwiązań to 120-150 miesięcy, oprocentowanie natomiast jest zazwyczaj na podobnym poziomie co w przypadku tanich kredytów gotówkowych. Naturalnie nie każdy Klient posiada nieruchomość, która mogłaby być zebezpieczeniem dla konsolidacji pod hipotekę i czasem jest to zwyczajnie jedyne możliwe rozwiązanie.

Kredyty konsolidacyjne pod hipotekę pozwalają wydłużyć okres kredytowania nawet do 30 lat i radykalnie zmniejszyć miesięczne obciążenie z tytułu rat kredytów i pożyczek. Poza samym wydłużeniem okresu kredytowania zastosowanie tego rozwiązania wiąże się również ze znacznym zmniejszeniem oprocentowania (RRSO kredytów i pożyczek gotówkowych wynosi najczęściej ok. 20-25%, natomiast pożyczki konsolidacyjne są oprocentowane mniej więcej na poziomie 5-6%), co pozwala zmniejszyć ratę nawet kilkukrotnie i umożliwia Klientowi złapanie drugiego finansowego oddechu. Dodatkową korzyścią związaną z konsolidowaniem kredytów jest dziś także bardzo często możliwość odzyskania części kosztów skredytowanej składki ubezpieczeniowej wynoszącej obecnie często nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Już dziś zadzwoń do doradcy kredytowego i zapytaj o ile mniej możesz płacić.

Kredyty konsolidacyjne dla firm umożliwiają w przypadku terminowej obsługi zobowiązań firmowych szybkie przeniesienie ich na lepszych warunkach do innego banku, co niezwykle ważne nawet bez konieczności przedstawiania aktualnych dokumentów finansowych firmy. To absolutnie wyjątkowa, unikalna oferta. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zmniejszyć koszty obsługi kredytów firmowych nawet w sytuacji kiedy dokumenty finansowe normalnie nie pozwalałyby skutecznie starać się o finansowanie w banku. To rozwiązanie jest niezwykle ciekawą alternatywą dla firm terminowo regulujących swoje zobowiązania kredytowe.

Zmniejszenie raty

Kredyty konsolidacyjne

Chcesz zmniejszyć miesięczne koszty obsługi Twoich zobowiązań? Zapytaj eksperta o tani kredyt konsolidacyjny bez hipoteki i zmniejsz swoją ratę nawet kilkukrotnie. Pamiętaj, że możesz przy okazji dobrać taniej gotówki.

7 szczegółów oferty:
Bardzo niskie oprocentowanie oprocentowanie już od 4,96%
Szybka decyzja kredytowa decyzja kredytowa nawet w 5 minut
Konsolidacja kredytów bez hipoteki do kwoty 250 tys. zł bez zabezpieczenia
Wydłużenie okresu kredytowania okres kredytowania do 360 miesięcy
Najlepsza oferta gwarancja najniższej raty
Dochody z umów zlecenie akceptacja umów zlecenie i o dzieło
Kredyt bez zgody współmałżonka konsolidacja bez zgody współmałżonka

© 2015 www.Kredyty.Warszawa.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone

Rozwiązania:
Zakup mieszkaniaKredyty hipoteczne
Mieszkanie dla MłodychKredyt MDM
Tanie pożyczki gotówkoweKredyty gotówkowe
Konsolidacja zobowiąząń bankowychKredyty konsolidacyjne
Finansowanie zakupu samochoduKredyty samochodowe
Finansowanie dla firmKredyty dla firm
Najtańszy leasing w WarszawieLeasing

Dołącz do nas!
Zapraszamy do współpracyWspółpraca
Partnerzy i zaprzyjaźnione firmyPartnerzy

Serwis finansowy Kredyty Warszawa prezentuje ofertę kredytów, pożyczek i leasingu dla osób fizycznych i dla firm oraz najważniejsze informacje na temat najpopularniejszych produktów kredytowych oferowanych przez banki. Serwis powstał przy współudziale niezależnych doradców finansowych Financial PROFIT, ekspertów w zakresie pozyskiwania finansowania z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. W serwisie można przeczytać m.in. informacje na temat kredytów hipotecznych (w tym również kredytów z dopłatami w ramach programu Mieszkanie dla Młodych), kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych i samochodowych oraz kredytów firmowych i leasingu. Zachęcamy do kontaktu z ekspertami na infolinii kredytowej 720 100 200.

Właścicielem serwisu Kredyty.Warszawa.pl jest Financial PROFIT Michał Fastyn Spółka komandytowa zarejestrowana do KRS pod numerem 0000384789. Treści przedstawione w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Tagi:   doradca kredytowy, Grodzisk Mazowiecki, kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, kredyt samochodowy, pożyczka hipoteczna, kredyty dla firm, leasing, Legionowo, mapa strony, Marki, Otwock, partnerzy, Piaseczno, Piastów, program Mieszkanie dla Młodych, Pruszków, Warszawa, Wołomin, współpraca, Ząbki, Żyrardów

Polecane serwisy:   www.doradcakredytowy.Warszawa.pl   |   www.FinancialPROFIT.pl

Doradcy finansowi
Doradcy kredytowi z Warszawy
Doradcy finansowi z Warszawy na Facebooku