Program Mieszkanie dla Młodych Warszawa
Biuro kredytowe w Warszawie
Najtańszy kredyt samochodowy
Konsolidacja kredytów
Szybki i tani kredyt gotówkowy
Najlepszy kredyt mieszkaniowy
Warszawska infolinia kredytowa 720 100 200
Jak pracujemy?

ETAP I:     Poznanie potrzeb i oczekiwań Klienta
Nie można przygotować optymalnego rozwiązania, dobranego indywidualnie do Klienta bez określenia jego potrzeb i poznania jego aktualnej sytuacji. Nie mamy dla Ciebie gotowych rozwiązań, jesteśmy ekspertami a nie sprzedawcami, dlatego zanim przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę musimy poznać Twoje oczekiwania i możliwości.

ETAP II:     Analiza i przygotowanie planu finansowego
Kiedy poznamy już Twoją sytuację i określimy Twoje potrzeby nasz ekspert wykona analizę finansową, która pozwoli mu dobrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i przygotować dla Ciebie indywidualny plan finansowy.

ETAP III:     Prezentacja najlepszych rozwiązań i omówienie planu finansowego
Kolejnym etapem współpracy jest prezentacja konkretnych rozwiązań finansowych i indywidualnego planu finansowego opracowanego przez eksperta. Doradca Financial PROFIT na spotkaniu przedstawi Ci wyniki analizy finansowej, plusy i minusy poszczególnych rozwiązań oraz przygotowany indywidualnie dla Ciebie długoterminowy plan finansowy.

ETAP IV:     Przygotowanie dokumentacji i przekazanie jej do instytucji finansowej
Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc w przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji i sprawnym załatwianiu wszelkich formalności związanych z procesem kredytowym. Zaoszczędzimy nie tylko Twoje pieniądze ale także Twój cenny czas.

ETAP V:     Monitorowanie procesu kredytowego i negocjacje
Doradca Financial PROFIT na bieżąco monitoruje postępy Twojego procesu kredytowego i prowadzi negocjacje warunków cenowych. Doskonale znamy oferty poszczególnych banków, ich możliwości negocjacyjne i... wykorzystujemy tę wiedzę. Standardem jest również informowanie Klientów o postępach w analizie wniosku.

ETAP VI:     Omówienie ostatecznych warunków kredytu i analiza umowy kredytowej przed jej podpisaniem
Doradca odpowie na wszystie Twoje pytania dotyczące treści umowy kredytowej i przedstawi Ci warunki finansowania. Zanim podpiszesz umowę kredytową będziesz mógł na spokojnie zapoznać się z jej treścią w domu. Zależy nam na tym aby w momencie podpisywania umowy przez Klienta wszystkie jej zapisy były przejrzyste i zrozumiałe. Pamiętaj, że możesz liczyć na naszą pomoc także już po jej podpisaniu.

Biuro kredytowe Warszawa

Oferujemy naszym Klientom

Wiedza i znajomość procedur bankowych wiedzę i wieloletnie doświadczenie
Determinacja w dążeniu do celu zaangażowanie i determinację
Pełen profesjonalizm profesjonalizm
Indywidualne podejście do Klienta indywidualne podejście
Uczciwa i przejrzysta współpraca uczciwość i rzetelność
Kompleksowa obsługa finansowa kompleksowość obsługi
Długoterminowa współpraca z doradcą serwis w przyszłości

Większość naszych Klientów trafia do nas z polecenia, ponieważ na 1 miejscu zawsze stawiamy dobro Klienta. Współpraca z firmą Financial PROFIT nie ogranicza się jedynie do jednorazowej pomocy doradcy w znalezieniu najlepszego kredytu, nasi Klienci mogą liczyć na ekspercką pomoc także w przyszłości.

© 2015 www.Kredyty.Warszawa.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone

Rozwiązania:
Zakup mieszkaniaKredyty hipoteczne
Mieszkanie dla MłodychKredyt MDM
Tanie pożyczki gotówkoweKredyty gotówkowe
Konsolidacja zobowiąząń bankowychKredyty konsolidacyjne
Finansowanie zakupu samochoduKredyty samochodowe
Finansowanie dla firmKredyty dla firm
Najtańszy leasing w WarszawieLeasing

Dołącz do nas!
Zapraszamy do współpracyWspółpraca
Partnerzy i zaprzyjaźnione firmyPartnerzy

Serwis finansowy Kredyty Warszawa prezentuje ofertę kredytów, pożyczek i leasingu dla osób fizycznych i dla firm oraz najważniejsze informacje na temat najpopularniejszych produktów kredytowych oferowanych przez banki. Serwis powstał przy współudziale niezależnych doradców finansowych Financial PROFIT, ekspertów w zakresie pozyskiwania finansowania z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. W serwisie można przeczytać m.in. informacje na temat kredytów hipotecznych (w tym również kredytów z dopłatami w ramach programu Mieszkanie dla Młodych), kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych i samochodowych oraz kredytów firmowych i leasingu. Zachęcamy do kontaktu z ekspertami na infolinii kredytowej 720 100 200.

Właścicielem serwisu Kredyty.Warszawa.pl jest Financial PROFIT Michał Fastyn Spółka komandytowa zarejestrowana do KRS pod numerem 0000384789. Treści przedstawione w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Tagi:   doradca kredytowy, Grodzisk Mazowiecki, kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, kredyt samochodowy, pożyczka hipoteczna, kredyty dla firm, leasing, Legionowo, mapa strony, Marki, Otwock, partnerzy, Piaseczno, Piastów, program Mieszkanie dla Młodych, Pruszków, Warszawa, Wołomin, współpraca, Ząbki, Żyrardów

Polecane serwisy:   www.doradcakredytowy.Warszawa.pl   |   www.FinancialPROFIT.pl

Doradcy finansowi
Doradcy kredytowi z Warszawy
Doradcy finansowi z Warszawy na Facebooku